Report Field (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Fields
ar: الحقول

en: Send
ar: أرسل

en: Message:
ar: الرسالة:

en: Field list
ar: قائمة الحقول
