Report Field (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Message:
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Field list
bo: གནས་ཁོངས་མིང་ཐོ
