Report Field (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Fields
cs: Pole

en: Send
cs: Poslat

en: Message:
cs: Zpráva:

en: Field list
cs: Seznam polí
