Report Field (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Fields
es: Campos

en: Send
es: Enviar

en: Message:
es: Mensaje:

en: Additional settings
es: Configuraciones adicionales

en: Field list
es: Lista de campos
