Report Field (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Fields
he: שדות

en: Send
he: שלח

en: Message:
he: הודעה:

en: Field list
he: רשימת שדות
