Report Field (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Fields
it: Campi

en: Send
it: Invia

en: Message:
it: Messaggio:

en: Additional settings
it: Impostazioni aggiuntive

en: Field list
it: Elenco campi
