Report Field (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Send
ro: Trimite

en: Message:
ro: Mesaj:

en: Field list
ro: Lista de câmpuri
