Report Field (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Send
th: ส่ง

en: Message:
th: ข้อความ:

en: Field list
th: รายการช่องรับข้อมูล
