Report Field (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Fields
ca: Camps

en: Send
ca: Enviar

en: Message:
ca: Missatge:

en: E-mail:
ca: Correu electrònic

en: Field list
ca: Llista de camps
