Report Field (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Label
de: Beschriftung

en: Save
de: Speichern

en: Fields
de: Felder

en: Send
de: Senden

en: Message:
de: Nachricht:

en: E-mail:
de: E-Mail-Adresse:

en: Reported
de: Gemeldet

en: Additional settings
de: Zusätzliche Einstellungen

en: Field list
de: Feldliste
