Report Field (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Send
gu: મોકલો

en: Field list
gu: ક્ષેત્રની યાદી
