Report Field (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Fields
hu: Mezők

en: Send
hu: Küldés

en: Message:
hu: Üzenet:

en: E-mail:
hu: Email

en: Additional settings
hu: További beállítások

en: Field list
hu: Mezők listája

en: Enter a valid email address.
hu: Érvényes email címet kell megadni.
