Report Field (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Field list
hy: Դաշտի ցուցակ
