Report Field (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Fields
ja: フィールド

en: Send
ja: 送信

en: Message:
ja: メッセージ:

en: Field list
ja: フィールド一覧
