Report Field (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Fields
lv: Lauki

en: Send
lv: Sūtīt

en: Message:
lv: Ziņa:

en: Field list
lv: Lauku saraksts
