Report Field (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Fields
oc: Camps

en: Send
oc: Mandar

en: Message:
oc: Messatge  :

en: Field list
oc: Lista dels camps
