Report Field (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Fields
pl: Pola

en: Send
pl: Wyślij

en: Message:
pl: Wiadomość:

en: Additional settings
pl: Dodatkowe ustawienia

en: Field list
pl: Lista pól
