Report Field (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Label
pt: Rótulo

en: Save
pt: Salvar

en: Fields
pt: Campos

en: Send
pt: Enviar

en: Message:
pt: Mensagem:

en: Field list
pt: Lista de campos
