Reporting Cloud (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Block
am: ጥምር

en: Display title
am: ዓርዕስት አሳይ

en: Mapping
am: ማዛመድ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
