Reporting Cloud (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Enable
ast: Activar

en: Download
ast: Baxar

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Upload
ast: Xubir

en: Block
ast: Bloque
