Reporting Cloud (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Enable
az: Qoşulub

en: Download
az: Yüklə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Upload
az: Yükləmə

en: Block
az: Blok

en: Display title
az: Görünüş başlığı

en: Entity
az: Entiti

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: Entity type
az: Varlıq növü
