Reporting Cloud (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Enable
hr: Omogući

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Upload
hr: Otpremi

en: Block
hr: Blok

en: Mapping
hr: Mapiranje

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
