Reporting Cloud (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Enable
it: Abilita

en: Download
it: Scarica

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Upload
it: Carica

en: Block
it: Blocco

en: Your changes have been saved.
it: Le modifiche sono state salvate.

en: Display title
it: Titolo mostrato

en: Entity
it: Entità

en: Templates
it: Template

en: Mapping
it: Mappatura

en: Entity type
it: Tipo di entità
