Reporting Cloud (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Enable
ja: 有効

en: Download
ja: ダウンロード

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Upload
ja: アップロード

en: Block
ja: ブロック

en: Your changes have been saved.
ja: 変更は保存されました。

en: Display title
ja: タイトルを表示

en: Entity
ja: エンティティ

en: Templates
ja: テンプレート

en: Mapping
ja: マッピング

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Mappings
ja: マッピング

en: Entity bundle
ja: エンティティバンドル
