Reporting Cloud (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Enable
kk: Қосылған

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Block
kk: Блок
