Reporting Cloud (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය
