Reporting Cloud (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Enable
fa: فعال

en: Download
fa: دانلود

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Block
fa: بلوک

en: Your changes have been saved.
fa: تغییرات شما ذخیره شد.

en: Display title
fa: نمایش عنوان

en: Entity
fa: عنصر

en: Templates
fa: قالب‌ها

en: Mapping
fa: نگاشت

en: Entity type
fa: نوع عنصر
