Reporting Cloud (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Enable
he: הפעלה

en: Download
he: הורדה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Upload
he: העלאה

en: Block
he: בלוק

en: Display title
he: הצגת כותרת

en: Entity
he: יישות

en: Mapping
he: מיפוי

en: Entity type
he: סוג ישות
