Reporting Cloud (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Display title
ka: სათაურის ჩვენება
