Reporting Cloud (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Templates
kn: ಮಾದರಿಗಳು
