Reporting Cloud (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Enable
ps: سالول

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Upload
ps: پورته کول

en: Block
ps: غونډ
