Reporting Cloud (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Enable
te: చేతనించు

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Display title
te: శీర్షిక చూపించు
