Reporting Cloud (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Upload
bn: আপলোড

en: Block
bn: ব্লক
