Reporting Cloud (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Enable
cs: Zapnout

en: Download
cs: Stáhnout

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Upload
cs: Nahrát

en: Block
cs: Blok

en: Display title
cs: Zobrazit nadpis

en: Mapping
cs: Mapování

en: Entity type
cs: Typ entity
