Reporting Cloud (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Download
hu: Letölt

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Block
hu: Blokk

en: Your changes have been saved.
hu: A módosítások mentése megtörtént.

en: Display title
hu: Cím megjelenítése

en: Entity
hu: Entitás

en: Templates
hu: Sablonok

en: Mapping
hu: Leképzés

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Mappings
hu: Leképzés

en: Template identifier
hu: Sablonazonosító

en: Entity bundle
hu: Mezőköteg
