Reporting Cloud (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Upload
ne: अपलोड

en: Block
ne: ब्लक

en: Display title
ne: शिर्षक प्रदर्शन
