Reporting Cloud (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Download
nl: Downloaden

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Upload
nl: Uploaden

en: Block
nl: Blok

en: Your changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Display title
nl: Titel weergeven

en: Template name
nl: Template-naam

en: Entity
nl: Entiteit

en: Mapping
nl: Verwijzing

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Mappings
nl: Toewijzingen

en: Entity bundle
nl: Entiteitsbundel
