Reporting Cloud (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Enable
sk: Povoliť

en: Download
sk: Prevziať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Upload
sk: Nahrať

en: Block
sk: Blok

en: Your changes have been saved.
sk: Vaše zmeny boli uložené.

en: Display title
sk: Zobrazovaný názov

en: Entity
sk: Entita

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: Entity type
sk: Typ entity
