Reporting Cloud (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Enable
sv: Aktivera

en: Download
sv: Ladda ned

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Your changes have been saved.
sv: Dina ändringar har sparats.

en: Display title
sv: Titel för visning

en: Template name
sv: Mallnamn

en: Entity
sv: Objekt

en: Templates
sv: Mallar

en: Mapping
sv: Mappning

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Mappings
sv: Mappning

en: Entity bundle
sv: Entitetspaket
