Reporting Cloud (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Upload
ta: தரவேற்று

en: Block
ta: பெட்டி

en: Display title
ta: காட்சி தலைப்பு

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Mapping
ta: பொருத்தல்
