Reporting Cloud (7.x-1.31) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Enable
af: Aktiveer

en: Download
af: Laai af

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Upload
af: Oplaai

en: Block
af: Blok
