Reporting Cloud (7.x-1.31) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Enable
da: Aktivér

en: Download
da: Hent

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Block
da: Blok

en: Your changes have been saved.
da: Ændringer gemt.

en: Display title
da: Display titel

en: Templates
da: Skabeloner

en: Mapping
da: Kobling

en: Entity type
da: Entity-type

en: Template identifier
da: Skabelonidentifikator
