Reporting Cloud (7.x-1.31) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Enable
et: Luba

en: Download
et: Allalaadimine

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Block
et: Plokk

en: Your changes have been saved.
et: Sinu muudatused on salvestatud.

en: Display title
et: Kuvatav pealkiri

en: Template name
et: Malli nimi

en: Entity
et: Olem

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Entity type
et: Olemi tüüp
