Reporting Cloud (7.x-1.31) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Upload
mn: Оруулах

en: Block
mn: Хавтан
