Reporting Cloud (7.x-1.31) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Enable
oc: Activar

en: Download
oc: Telecargament

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Block
oc: Blòt

en: Your changes have been saved.
oc: Vòstras modificacions son estadas enregistradas.

en: Entity
oc: Entitat

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Template identifier
oc: Identificant del template
