Reporting Cloud (7.x-1.31) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ
