Reporting Cloud (7.x-1.31) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Download
uk: Завантаження

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Upload
uk: Викласти

en: Block
uk: Блок

en: Your changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Display title
uk: Показати заголовок

en: Template name
uk: Назва шаблону

en: Entity
uk: Сутність

en: Templates
uk: Шаблони

en: Mapping
uk: Відповідність

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Mappings
uk: Співставлення

en: Template identifier
uk: Ідентифікатор шаблона

en: Entity bundle
uk: Пакет сутності
