Reporting Cloud (7.x-1.33) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Enable
be: Уключыць

en: Download
be: Сцягнуць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Upload
be: Загрузіць

en: Block
be: Блок

en: Display title
be: Паказаць загаловак

en: Entity
be: Сутнасць

en: Entity type
be: Тып сутнасці
