Reporting Cloud (7.x-1.33) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Enable
ca: Habilita

en: Download
ca: Baixa

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Upload
ca: Puja

en: Block
ca: Bloc

en: Your changes have been saved.
ca: S'han desat els vostres canvis.

en: Display title
ca: Mostra el títol

en: Entity
ca: Entitat

en: Templates
ca: Plantilles

en: Mapping
ca: Associacions

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Mappings
ca: Assignacions

en: Field Mapping
ca: Associació de camps
