Reporting Cloud (7.x-1.33) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Download
fi: Lataa

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Upload
fi: Siirrä

en: Block
fi: Lohko

en: Your changes have been saved.
fi: Muutoksesi on tallennettu.

en: Display title
fi: Näytä otsikko

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Templates
fi: Mallinteet

en: Mapping
fi: Kartoitus

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Mappings
fi: Kytkökset

en: Template identifier
fi: Templaten tunnistin

en: Entity bundle
fi: Entiteettinippu
